Logo

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 im. Szarych Szeregów w Stalowej Woli

Aktualności

„Wspólnej drogi nadszedł już kres…”

„Wspólnej drogi nadszedł już kres…”

18 czerwca 2019 roku po ośmiu wspólnie spędzonych latach pożegnali się ze szkołą podstawową pierwsi od lat uczniowie klas ósmych.

Wszyscy zgromadzeni w sali gimnastycznej obejrzeli program artystyczny w wykonaniu uczniów klasy 8A oraz chóru Puellarum Cantus. Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu szkoły. Po nim nastąpił bardzo wzruszający moment – przekazanie Sztandaru Szkoły młodszym kolegom i koleżankom. Uczniom, którzy z wyróżnieniem ukończyli szkołę, wychowawcy rozdali nagrody książkowe, a ich rodzicom listy gratulacyjne wręczyła pani dyrektor – Joanna Niwierska. Podczas uroczystości nagrody otrzymali również: laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych, wzorowe chórzystki Puellarum Cantus, uczniowie reprezentujący Poczet Sztandarowy Szkoły oraz ci, którzy uzyskali najwyższe wyniki podczas tegorocznego egzaminu ósmoklasisty.

W dalszej części uroczystości podziękowano pani dyrektor, wychowawcom, nauczycielom i rodzicom. Specjalne podziękowania trafiły także do rodziców za okazaną pomoc i zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły. Najbardziej aktywnym wychowawcy wręczyli  pamiątkowe dyplomy. Nie obyło się bez wzruszeń, serdecznych słów, wyrazów wdzięczności, uśmiechów .

Na zakończenie głos zabrała pani dyrektor Joanna Niwierska, która podziękowała nauczycielom, uczniom i rodzicom za trud pracy oraz życzyła bezpiecznych i udanych wakacji.

Zapraszamy do obejrzenia galerii:

DSC09841 

Agnieszka Kaczmarska 

DO WAKACJI 2020 POZOSTAŁO

125

dni

23

godzin

44

minut

14

sekund

Najnowsze galerie