Krasnale
Święto Niepodległości1
Naukowy zawrót głowy
Dzień Nauczyciela 2022
Spotkania ze sztuką - prace naszych artystów
Poznaj Polskę
Na lodowisku

Odpłatność za obiady w czerwcu 2024

Odpłatność za obiady za miesiąc czerwiec 2024 r. wynosi 84,00 zł (14 dni x 6 zł) – płatności proszę dokonać do 20.05.2024 r.

W tytule przelewu prosimy wskazać za jaki miesiąc jest opłata, imię i nazwisko ucznia oraz klasa.

Bloczki zostaną wydane na podstawie przedstawionej wpłaty.

Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat.

Brak wpłaty w wyznaczonym terminie może skutkować zawieszeniem wydawania posiłków.

Uwaga!

Proszę o kontakt telefoniczny rodziców dzieci, które mają odliczenia z obiadów w celu wyliczenia kwoty do zapłaty za miesiąc czerwiec.

INFORMACJA DOTYCZĄCA ROZLICZEŃ ZA OBIADY

W związku z kończącą się nauką uczniów w szkole miesiącu czerwcu informuję, że nie będzie możliwości odliczenia zwrotów za obiady za miesiąc czerwiec.

Proszę o zgłaszanie ewentualnych nieobecności u intendenta szkoły przed wybraniem bloczków.

Jadłospis - czerwiec 2024

Wpłaty za obiady

Konto: 38 1020 4913 0000 9102 0117 6528

Jako wpłacający na ww. konto musi być ten rodzic, który wypełnił deklarację u intendenta. A w tytule musi widnieć imię i nazwisko dziecka, klasa oraz miesiąc, za który uiszczana jest opłata. Niestosowanie się do ww. zaleceń może skutkować brakiem wydania bloczków. Bloczki będą wydawane tylko na podstawie prawidłowo wypełnionej wpłaty na konto i dostarczonego potwierdzenia.

Powiadomienia proszę wysyłać na adres intendent.psp11@interia.pl

Regulamin stołówki i deklaracja korzystania z obiadów

DO WAKACJI 2024 POZOSTAŁO