październik

Wycieczka do Muzeum Ozdób Choinkowych

18.10.2018 r. klasa II b i II c uczestniczyły w wycieczce do Muzeum Ozdób Choinkowych w Nowej Dębie. Kierownikiem wycieczki była Pani Marzena Pioruńska, a opiekunem pani Ewa Łątkowska i rodzice. Celem wycieczki było zobaczenie wykonanych ręcznie przepięknych ozdób choinkowych na przełomie różnych lat i zapoznanie się z etapami i sposobem powstawania bombek. Każdy uczestnik wycieczki miał możliwość ozdobienia własnoręcznie swojej bombki za pomocą specjalnego kleju i kolorowych brokatów.  Był czas na zakupy i pamiątkowe zdjęcia w przepięknej scenerii  kolorowych ozdób choinkowych.  To była bardzo ciekawa i udana wycieczka. Wszystkie dzieci z dumą prezentowały swoim rodzicom własnoręcznie ozdobione bombki.