Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej jest czasem wyjątkowym nie tylko dla nauczycieli i pracowników szkoły, ale także dla całej społeczności szkolnej. Z tej okazji 13 października 2022 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 w Stalowej Woli  odbyła się uroczysta akademia. W uroczystości uczestniczyła dyrekcja szkoły, nauczyciele, pracownicy obsługi, oraz uczniowie klas 0-4. W ten słoneczny i pogodny dzień uczniowie  klasy II b i III b pod opieką pani Anny Kiełbowicz i pani Ewy Łątkowskiej zaprezentowali się w śpiewie oraz recytacji wierszy. Wyrazili swoje słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów. Nasi uczniowie  również podziękowali swoim nauczycielom i pracownikom szkoły za uśmiech, cierpliwość, życzliwość, opiekę, dobre rady  i trud włożony w ich wychowanie.
Nad oprawą techniczną nagrań czuwała pani Elwira Portka, a dekorację przygotowała pani Ewa Konieczny. Pani dyrektor Agnieszka Pawlina złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud wkładany każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia oraz wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły.

Anna Kiełbowicz, Ewa Łątkowska