Event Świętych

Zaproszenie na Niesamowitą Świętą Przygodę!

Szanowni Rodzice i Dzieci!

Przygotujcie się dawkę świętości, humoru i kreatywności! W dniu 31 października 2023 roku (tak, to jest już niedługo!), zapraszamy Wasze pociechy z klas od 0 do 3 na niezwykły event świętych.

Data: 31.10.2023

Godzina: 3 i 6 lekcyjna

Miejsce: Korytarz i Klasy w Naszej Szkole

Tematem przewodnim tego dnia jest ulubiony święty Waszego dziecka! Wszystkie dzieci będą mogły wyrazić swoją miłość do swojego ulubionego świętego. Nie ma potrzeby zakupu drogich strojów. Wystarczy, że każde dziecko przyniesie ze sobą wyraźną szarfę z imieniem swojego ulubionego świętego i połączy ją z kreatywnym przebraniem. To może być dowolny kostium, rekwizyt, który pokaże, kim jest ich ukochany święty. Przygotowaliśmy nagrody. Będzie to niezapomniana okazja do wspólnego świętowania, kreatywności i tworzenia pięknych wspomnień.

Zapraszamy Katecheci