Finałowa Gala XIII edycji Konkursu zbiórki makulatury, ZSEE oraz nakrętek

1 grudnia w Bibliotece Międzyuczelnianej w Stalowej Woli odbyła się Gala Finałowa rozdania nagród w "XIII edycji Konkursu zbiórki makulatury, ZSEE oraz nakrętek". Organizatorem Konkursu był Miejski Zakład Komunalny w Stalowej Woli. W rozstrzyganym konkursie wzięło udział 26 placówek szkolno-wychowawczych z terenu Stalowej Woli. Wszystkie placówki, które wzięły udział w konkursie zostały nagrodzone. Nasza szkoła zajęła 3 miejsce. PSP 11 reprezentowało 5 uczniów pod opieką p. Lidii Dzikowskiej.

Uczestniczy podczas Gali brali udział w quizie ekologicznym, który był zorganizowany na zasadach "koła fortuny". Placówki otrzymały plakaty i ulotki dotyczące prawidłowego segregowania odpadów oraz specjalnie dla nich wydaną książeczkę "Smok RIPOK. Opowieść dla dzieci, jak segregować śmieci i o wielkim stworze, co przerabia ich morze".

Na terenie naszej szkoły akcję nadzorowały: Wioletta Budkowska- Kozak, Lidia Dzikowska i Lucyna Goc

L. Dzikowska