Gala wręczenia tytułów Laureata

We wtorek 30 maja 2023 r. w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym G2A Arena w Jesionce miało miejsce uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. W tym prestiżowym miejscu zgromadzili się nie tylko wszyscy Laureaci tegorocznych konkursów, ale również dyrektorzy, opiekunowie metodyczni oraz rodzice. Wśród tak zacnego grona nie mogło zabraknąć naszych uczniów. Z rąk Podkarpackiego Kuratora Oświaty, pani Małgorzaty Rauch, dyplom Laureata wraz z symbolicznym odznaczeniem odebrali: Karol Juśkiewicz, Radosław Gwódź, Leon Pawłowski i Dominik Szegda. Podkarpacki Kurator Oświaty nagrodził uczniów, którzy zajęli czołowe miejsca w poszczególnych konkursach. Karol Juśkiewicz odebrał statuetkę za zajęcie I miejsca w województwie w konkursie z historii, a Radek Gwóźdź otrzymał statuetkę za zajęcie III miejsca w województwie w konkursie z fizyki ( tylko 1 pkt dzielił Radka od I miejsca). Takich sukcesów nie byłoby, gdyby nie doświadczenie, wiedza i czas poświęcony przez opiekunów metodycznych naszych Laureatów: pani Justyny Markut (op. metod. Karola), pani Anny Bat (op. metod. Leona), pani Lucyny Goc (op. metod. Dominika) oraz pana Mariusza Bedońskiego (op. metod. Radka).

Serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów!