Dzisiaj III zestaw zadań konkursowych w Internetowym Interdyscyplinarnym Konkursie Gminnym pt. „Woda źródłem życia“, który prezentujemy w załączniku.

Zadania rozwiązujemy w kolejności, podając ich numer. Odpowiedzi mogą być pisane odręcznie lub elektronicznie. Pracę należy wysłać jako plik lub jako zdjęcie. Proszę pamiętać aby prace były czytelne (nie wszystkie niestety takie są). Odsyłając odpowiedzi proszę pod pracą podpisać się imieniem i nazwiskiem oraz loginem, pod którym uczestnik będzie występował. Na odpowiedzi czekamy do 11 stycznia 2024 r. do godziny 18.00. Zapraszamy do udziału w konkursie innych uczniów.

Na potrzeby konkursu stworzyliśmy maila, więc na niego proszę wysyłać odpowiedzi: 1gminny.konkurs.inter@gmail.com

Prace niepodpisane nie będą brane pod uwagę.

Zestaw III w załączniku.