MŁODZIEŻOWY BUDŻET OBYWATELSKI

29 września 2023 r. uczniowie klasy 8a wraz z nauczycielem Piotrem Felczakiem wzięli udział w warsztatach mających na celu wypracowanie koncepcji MŁODZIEŻOWEGO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO. Uczniowie razem z różnymi grupami przedstawicieli miasta, wypracowywali koncepcję która będzie jak najbardziej przyjazna mieszkańcom, będzie zaspokajała potrzeby młodego pokolenia, pozwalała realizować mniejsze i większe marzenia o Stalowej Woli jako „młodym mieście dla młodych” oraz będzie wpisywała się w wyznaczone w strategiach założenia rozwojowe miasta. Zajęcia zorganizowane były przez Stalowowolskie Centrum Aktywności Lokalnej w ramach projektu “MODELOWE ROZWIĄZANIA NA TRUDNE WYZWANIA – Plan Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego Stalowej Woli”.

P. Felczak