Nasi uczniowie na podium w Powiatowym Konkursie Czytelniczym

31 mają 2023 r. odbył się Powiatowy Konkurs Czytelniczy "Booktalking, czyli pięć minut o książce" zorganizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Tarnobrzegu filia w Stalowej Woli. Booktalking, czyli krótkie zareklamowanie książki. Nie jest to streszczenie, ale przedstawienie bohaterów, fabuły czy też kilku scen z książki w taki sposób, by słuchacze chcieli ją przeczytać. Uczniowie prezentujący swoje ulubione powieści dzielą się swoim entuzjazmem do książek i zachęcają innych do czytania dla przyjemności.
Miło nam poinformować, że w tegorocznym konkursie uczniowie naszej szkoły zajęli miejsca na podium i otrzymali wyróżnienia.
Oto oni:
Miejsce II Melania Dobrowolska kl. 8a (zaprezentowała "It Ends with Us" Collen Hover),
Miejsce III Hanna Kępa kl. 8a (zaprezentowała "Rodzina Monet" Weroniki Marczak),
Wyróżnienia:
Gabriela Giżka kl. 6c (zaprezentowała: "Anię z Zielonego Wzgórza" L.M. Montgomery).
Błażej Butryn kl. 8a (zaprezentował utwór "Kamienie na szaniec" Aleksandra Kamińskiego).
Serdecznie gratulujemy zdolności i  życzymy kolejnych sukcesów.

A.Partyka i K.Majka-Małek