Ogólnopolski Program pt. "Trzymaj Formę!"

Ogólnopolski Program pt.

W naszej szkole realizowany jest ogólnopolski Program Edukacyjny „Trzymaj Formę!", który organizowany jest przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców.

Celem Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!” jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej i ich rodzin poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialność indywidualną i wolny wybór jednostki.

W naszej szkole jednym z priorytetów jest promowanie zdrowego stylu życia, dbamy o nasze zdrowie zarówno fizyczne i psychiczne.

Zachęcamy nauczycieli, rodziców i uczniów do odwiedzenia oficjalnej strony programu, gdzie znajdziecie Państwo wiele ciekawych informacji: http://www.trzymajforme.pl/start-16

W.Budkowska-Kozak, S. Komada-Bober, L. Goc