Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej i wytwórni ozdób choinkowych w Nowej Dębie klasy 2a i 3b

4 stycznia 2023 roku odbyła się wycieczka klasy 2 a i 3 b do Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie. Dzieci pod opieką pani przewodnik obejrzały jedyne w Polsce Muzeum Bombki Choinkowej. Przepiękne bombki i ozdoby z różnych części świata i różnych epok zachwyciły wszystkich.
Na warsztatach plastycznych każdy mógł według własnego pomysłu ozdobić swoją bombkę i zabrać ją ze sobą. Wszystkie wykonane bombki wyglądały pięknie.
Wycieczka dostarczyła wszystkim dzieciom niezapomnianych wrażeń.

Opiekę nad dziećmi sprawowały panie; p. Maria Kozik, p. Ewa Łątkowska, p. Anna Bat, p. Magdalena Czarnecka

Zdjęcia w galerii

E. Łątkowska