Wycieczka klasy 4b do Lublina

W dniu 2 czerwca z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy 4b pod opieką wychowawczyni i rodziców wyjechali na wycieczkę do Lublina. Uczniowie mieli frajdę z podróżowania pociągiem. W programie był przejazd komunikacją miejską na Stare Miasto. Zwiedzanie części Zamku Lubelskiego - baszty. Przejście przez Rynek, Plac Litewski i zabawa w towarzystwie małej i dużej fontanny. Kolejnym punktem programu był Spacer po Ogrodzie Saskim, gdzie kolorowe pawie przykuły uwagę dzieci. Jednak największym zainteresowaniem dzieciaków cieszył się parkowy plac zabaw i szaleństwo na nowoczesnych kolorowych urządzeniach, huśtawkach i zjeżdżalniach. Wycieczka była wspaniałą okazją poznania odrobiny historii Lublina, a także integracji grupy klasowej.
Beata Rożek