Wyniki Szkolnego Konkursu Matematycznego „Mistrz Rachunków 2024”

23 lutego 2024 r. ogłoszono wyniki Szkolnego Konkursu Matematycznego „Mistrz Rachunków”.  Celem konkursu było promowanie i popularyzacja matematyki wśród dzieci i młodzieży oraz doskonalenie umiejętności szybkiego liczenia. W konkursie wzięli udział uczniowie chętni z klas IV – VIII. Wyłoniono 6 najlepszych uczniów na każdym poziomie, nadając im tytuł „Mistrza Rachunków”. Oto wyniki:

Hanna Stręciwilk kl. 4A - „Mistrz Rachunków” na poziomie klas czwartych,

Adam Sikora kl. 5D - „Mistrz Rachunków” na poziomie klas piątych (jedyny wynik 100 %),

Michał Karczmarski kl. 6A oraz Ksawery Jachim kl. 6D - „Mistrzowie Rachunków” na poziomie klas szóstych,

Hubert Anduła kl. 7B - „Mistrz Rachunków” na poziomie klas siódmych,

Anastasia Karapetyan kl. 8A - „Mistrz Rachunków” na poziomie klas ósmych.

„Mistrzowie Rachunków” na każdym poziomie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom, życzymy wielu sukcesów matematycznych oraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Nauczyciele matematyki