Wyniki V zestawu Gminnego Interdyscyplinarnego Konkursu Internetowego oraz ważne informacje nt. drugiego etapu konkursu

Przedstawiamy wyniki V zestawu Gminnego Interdyscyplinarnego Konkursu Internetowego. Zestaw został zamieszczony na naszej stronie 1 marca 2024 r.

W pierwszym załączniku znajduje się lista uczniów z przyznaną punktacją za poszczególne zadania zestawu 5 oraz wyniki dotychczasowej pracy wszystkich uczestników konkursu. Drugi załącznik zawiera odpowiedzi do zestawu V.

Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy za udział w naszym konkursie. Gratulujemy wyników i wytrwałości w rozwiązywaniu zadań. Mamy nadzieję, że nie był to stracony czas.

A teraz czas na podsumowanie i zaproszenie osób, które osiągnęły najwyższe wyniki.

Na liście wyników kolorem różowym zaznaczyliśmy uczestników konkursu, których zapraszamy do II etapu konkursu. Jest to 10 osób z najwyższą punktacją, przekraczającą 100 pkt.

Drugi etap odbędzie się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 w Stalowej Woli przy ul. Wojska Polskiego 9 w dniu 23 kwietnia 2024 r. (wtorek) o godzinie 11.00.
Uwaga! Z powodów organizacyjnych musieliśmy przesunąć termin II etapu o 1 dzień.

Każdy zaproszony uczeń powinien mieć przy sobie papierową wersję zgody uczestnika konkursu i legitymację. Zapraszamy uczestników o przybycie do naszej szkoły min 20 min wcześniej, ponieważ chcielibyśmy rozpocząć konkurs punktualnie o godzinie 11.00. Zaproszeni uczniowie przychodzą pod opieką osoby dorosłej (rodziców lub nauczycieli). Uczestnicy z naszej szkoły zostaną zwolnieni z lekcji. Proszę zarezerwować sobie czas około 2,5 godziny.

Nauczycieli – opiekunów prosimy o zasilenie składu komisji sprawdzającej prace uczniów.

Drugi etap konkursu będzie miał formę testu, na rozwiązanie którego uczestnicy będą mieli 60 min. Obowiązuje zakres wiedzy i umiejętności z pierwszego etapu, jak również dodatkowe zagadnienia i zadania zamieszczane systematycznie na stronie konkursu do samodzielnego rozwiązania.

Laureatami konkursu zostaną osoby, które uzyskały największą sumę punktów z obu etapów.

Uczestników konkursu prosimy o przyniesienie długopisu koloru niebieskiego, linijki, czerwonej kredki oraz kalkulatora prostego.

23 kwietnia, około godziny 13.15 odbędzie się podsumowanie konkursu, czyli najlepsi otrzymają dyplomy i nagrody.