Zerówka na Ciemnym Kącie

24 maja 2023 r. oddział przedszkolny odbył wycieczkę do Ciemnego Kąta położonego Nadleśnictwie Rozwadów. Dzieci odbyły spacer ścieżką edukacyjo-przyrodniczą. Dowiedziały się jakie gatunki drzew, krzewów, roślin i zwierząt znajdują się na terenie lasu. Następnie miały miejsce gry i zabawy dzieci na świeżym powietrzu. Mogły one rozwijać sprawność ruchową zjeżdżając na tyrolce, wspinać się na konstrukcjach linowych oraz drewnianych, korzystać z urządzeń na placu zabaw. Chłopcy szlifowali swoje zainteresowania sportowe grając w piłkę nożną. Było też ognisko, pieczenie pianek i kiełbasek. Dzieci zgodnie bawiły się ze sobą. Miło i przyjemnie spędziliśmy ten czas. Zabawy na świeżym powietrzu sprawiały dzieciom wiele radości. Te chwile na pewno długo pozostaną w naszej pamięci.

A. Baniuch