Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty

Drodzy ósmoklasiści!
Zapraszamy Was po odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu w najbliższy piątek (tj. 31.07.2020 r.). Godziny rozdawania zaświadczeń przedstawiają się następująco:
9:00 - 8A
9:30 - 8B
10:00 - 8C
10:30 - 8D

Wasi wychowawcy będą czekali z zaświadczeniami w głównym wejściu do szkoły. Prosimy o zabranie własnych długopisów i maseczek.
W przypadku, gdy ktoś z Was będzie na wyjeździe wakacyjnym i nie może przyjść do szkoły, jest możliwość sporządzenia odpowiedniego upoważnienia, na podstawie którego zostanie wydane oświadczenie.
Absolwenci szkół podstawowych będą mogli również sprawdzić wyniki, jakie uzyskali z poszczególnych przedmiotów egzaminacyjnych, w ogólnopolskim systemie informatycznym ZIU (https://wyniki.edu.pl). Przypominamy, że logowanie do systemu odbywa się za pomocą loginu i hasła, które otrzymaliście od dyrektora szkoły. Wyniki będą dostępne w systemie informatycznym 31 lipca br. od godz. 10.00.