Logo

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 im. Szarych Szeregów w Stalowej Woli

Nabór do szkoły

Nabór do klasy chóralnej

Nabór do klasy chóralnej

Zapraszamy do zapisania dziecka do klasy chóralnej w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 im. Szarych Szeregów w Stalowej Woli.

Klasy chóralne działają z powodzeniem w naszej szkole już 26 lat. Młodsi uczniowie klas chóralnych śpiewają w Chórze Dziecięcym Mały Cantus, starsze dziewczynki w Chórze Dziewczęcym Puellarum Cantus, a chłopcy w Chórze Chłopięcym Cantus.

Chóry aktywnie uczestniczą w życiu kulturalnym Stalowej Woli. Uczniowie klas chóralnych wyjeżdżają na warsztaty, koncerty i festiwale. Chóry na swoim koncie mają wiele sukcesów w konkursach o zasięgu wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym.

Zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych chórów: Puellarum Cantus: www.puellarum.pl www.facebook.com/PuellarumCantus Mały Cantus: www.malycantus.pl

Dyrygentką Chóru Dziewczęcego Puellarum Cantus i Chóru Dziecięcego Mały Cantus oraz prowadzącą klasy chóralne jest Katarzyna Pisera. Dyrygentem Chóru Chłopięcego Cantus jest Paweł Bazan.

Warunkiem zapisania do klasy chóralnej jest pomyślne przejście przez kandydata przesłuchania pod kątem zdolności muzycznych.

Przesłuchania odbędą się w szkole, w sali nr 7, w następujących terminach:

15 marca (środa) 2023 r. od godz.15:30 do godz.16:30

21 marca (wtorek) 2023 r. od godz.15:30 do godz.16:30

DO WAKACJI 2022 POZOSTAŁO

81

dni

18

godzin

36

minut

46

sekund

Najnowsze galerie