Harcerstwo

XXVI zlot harcerski z okazji Dnia Myśli Braterskiej

W miniony weekend harcerze z naszej szkoły wzięli udział w XXVI Zlocie harcerskim z okazji Dnia Myśli Braterskiej, na którym również obchodziliśmy 85 lecie istnienia naszego Hufca. Wspólnie z ok. 200 harcerzami z całego hufca spędziliśmy wspaniałe 3 dni w harcerskiej atmosferze. Pierwszy wieczór upłynął nam pod znakiem gier planszowych, każdy mógł wybrać tam coś ciekawego dla siebie. Sobotę pomimo deszczowej pogody spędziliśmy na grze miejskiej, graliśmy w harcerskie bingo. Harcerze podczas zadań zatańczyli belgijkę na rynku w Rozwadowie, uczyli się języka włoskiego i jak przystało na harcerzy spełniali dobre uczynki. Dzień zakończyliśmy kominkiem, wraz z zaproszonymi gośćmi świętując 85 lecie hufca Stalowa Wola.

S. Komada-Bober