Biblioteka

Uczniowie kl. 1d zrealizowali projekt edukacyjny w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Czytali wspólnie z rodzicami w domu bajkę „Kopciuszek” Charles’a Perrault w przekładzie Hanny Januszewskiej.

Wykonali piękne ilustracje, które prezentują się na korytarzu szkolnym i zachęcają inne dzieci do czytania. Uczniowie sami oceniali swoje prace. Najładniejsze z nich wykonali: Jakub Bąk, Hania Bober, Zuzia Duda, Nikodem Flis, Maja Kaczmarzyk, Dawid Kurek, Olaf Maziarczyk, Jakub Oczkowski, Janek Wolan. Na zakończenie zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia.

J. Dołęga